השכרת גנרטור גדול

גנרטורים הוא מונח גג בתוכו נכללים אינספור סוגים של גנרטורים, החל מגנרטור זעיר להפעלת מכשירים חשמליים ספציפיים, דרך גנרטורים ביתיים קטנים לבית ולטיולי שטח וכלה בגנרטורים גדולים, המשמשים ליישומים תעשייתיים. המונח גנרטור גדול בעצמו, יכול להתייחס לסוגים שונים של גנרטורים, החל מגנרטור חזק ועוצמתי לשימוש ביתי, על מנת לספק מענה מיטבי לכל צרכי החשמל בבית בשעת חירום וכלה בגנרטור תעשייתי, שיכול לשמש בית מלון, בית חולים, מתקן חשוב או תהליכים תעשייתיים של ממש. בבחירת גנרטור, חשוב מאוד להבטיח התאמה בין הגנרטור ובין הצרכים, התאמה שבמידה מסוימת באה לידי ביטוי גם בגודלו של הגנרטור.

דברו איתנו

04-9543535phone
במיילpencil  

הקשר בין גודל הגנרטור למאפיינים הטכניים שלו

ככלל, גודל הגנרטור לא אמור להיות קשור ליכולות הטכניות שלו, אלא שבפועל זהו בדיוק המצב ולא בכדי. הפרמטר החשוב ביותר בכל גנרטור הוא ההספק החשמלי שאותו הוא יודע לייצר. גנרטורים זעירים יודעים לייצר הספקים זעירים שנמדדים במאות ואטים ומותאמים להפעלת מכשיר חשמלי קטן ספציפי המופעל באמצעות אותו גנרטור. גנרטור ביתי יכול לייצר אלפי ואטים ואף יותר מכך, אך עדיין מדובר בגנרטור קטן יחסית. גנרטור ענק יכול לייצר כבר הספקים הנמדדים במגה ואט, במטרה לתת מענה בו זמנית לכמות גדולה של צרכני חשמל. כך למשל, בית מלון או בית חולים המעוניינים להבטיח אספקת חשמל רציפה גם בשעות חירום, נדרשים לגנרטורים גדולים במיוחד, על מנת לייצר את ההספק החשמלי הנדרש לכולם יחד.

גנרטור ענק
השכרה או קניה?

אם אתם מחפשים השכרת גנרטור גדול לשימוש ספציפי וזמני, אתם לחלוטין לא צריכים לרכוש את הגנרטור. ישנה אפשרות של השכרת גנרטורים גדולים, המסוגלים לשרת אתכם למשל בעריכת אירוע בטבע או בכלל, לביצוע פרויקט בנייה או פרויקט שטח כלשהו או לכל מטרה אחרת בה נדרש לכם הספק חשמלי גבוה. גנרטורים אלה מגיעים עם מנועים גדולים מאוד ועם מערכת חשמלית פנימית, המאפשרת לספק חשמל במקביל לכמות גדולה של צרכנים אם אפשרות פיצול לאורך קו האספקה. את הגנרטורים האלה תוכלו לשכור לפרקי זמן קצובים ואין כל חובה לרכוש אותם. יחד עם זאת, חשוב מאוד לבחון היכן אתם שוכרים את הגנרטור, שכן מדובר בגנרטורים שמחייבים רמת אמינות גבוהה מאוד, מענה מיטבי לפי דרישה וכמובן הובלה והתקנה ברמה מקצועית גבוהה. גנרטורים גדולים יכולים להוות גם מקור סיכון ולכן חשוב שהם יהיו במצב תקין, יהיו נתונים תחת מדיניות תחזוקה מחמירה וגם יותקנו בשטח על פי כל התקנים הבטיחותיים הרלוונטיים וישנם לא מעט כאלה. כשזה נוגע להשכרת גנרטור גדול ולבחירתם הגורם אליו תפנו, חשוב מאוד לוודא שאותו גורם נחשב לגורם מקצועי, שגם עומד בכל הסטנדרטים הנדרשים ונותן עליהם אחריות כנדרש.

חברת גרין החברה לגנרטורים, היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום הגנרטורים ובכלל זה מציעה לכם גם שירותי השכרת גנרטורים גדולים לבית, לאירועים, למבני ציבור, למתקנים ולתעשייה. החברה מתחזקת את כל הגנרטורים על פי מדיניות מחמירה ומוקפדת, מובילה את הגנרטור אל בית הלקוח ובחזרה ומספקת שירותי התקנה ובקרה רציפים לאורך כל תקופת השימוש בגנרטור. לקבלת מידע נוסף, ייעוץ מקצועי בנושא גנרטורים והזמנת שירות, פנו אלינו עוד היום בטלפון 04-9543535 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.