שירות ואחזקה

החברה נותנת שירות מלא לכל סוגי הגנרטורים ומערכות הפיקוד הקשורות בהם.

צוות טכנאים מיומן נותן מענה מהיר ויעיל בכל זמן ועת וכל זאת תוך שמירה על רמת שירות גבוהה והבנת צורכי הלקוח. הציוד מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר והמענה שלנו לתקלות – מיידי.

הניסיון והידע שנצבר לאורך שנים רבות, ביחד עם מוטיבציה ומודעות שירות גבוהה, מביאים לתמורה המקסימלית עבור הלקוח.

מערכת ניהול מכוון של PRIORITY בתחום השירות שהוטמעה בחברתנו מסייעת בידנו לתת שירות יעיל ומדויק תוך כדי מעקב רציף על כל אחד מאלפי הגנרטורים בהם אנו מטפלים. המידע נאסף בעקביות ונמצא זמין בכל רגע נתון הן לצוות המשרד והן לכל אחד מהטכנאים הפזורים בשטח. לכן, לקוחותינו יכולים להיות בטוחים שהטיפול והשירות נעשה באופן היעיל ביותר.

אנו מאמינים כי לבניית קשרי עבודה טובים, דרושה תשומת לב ואכפתיות מקסימלית. לכן אנו מפעילים מחלקת שירות חירום המאוישת 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. צוות טכנאים מוסמך יכול להגיע ללקוח, מצויד בכלי עבודה וחלקי החילוף הנדרשים על מנת לספק ללקוח תמיכה מיידית ואיכותית. מחלקת השירות נותנת מענה לכל תקלה בכל רחבי הארץ. ניידות השירות מאובזרות באופן מושלם בכדי לתת מענה לכל תקלה בזמן אמת.

טיפול שנתי לגנרטורים – אחת לשנה או כל 250 שעות עבודה, מחויב כל גנרטור לעבור טיפול תקופתי, אשר כולל החלפת שמנים ופילטרים, ובדיקת כל המערכות החיוניות (בהתאם להוראות היצרן).

חברת ג.ר.י.ן גנרטורים מציעה הסכמי שירות שנתיים, הנותנים ללקוח שירות רציף לתחזוקת הגנרטור במשך כל השנה. הסכם השירות נותן מענה אופטימלי לתחזוקת הגנרטור על ידי בקרה ובדיקה של טכנאי שירות אחת לרבעון או יותר, הכולל גם טיפול שנתי (בהתאם להוראות היצרן). תחזוקת הגנרטור באופן רציף ועקבי, ע"י צוות טכנאים מנוסה מסייע למנוע תקלות. מעל הכל – השירות נותן ללקוחות שקט נפשי – הם יודעים שהם נמצאים בידיים הטובות ביותר ומקבלים את הליווי המקצועי והאדיב ביותר במהירות.

הכנה ליציאה לשטח
חיזוק ברגים בגנרטור
בדיקות לגנרטור