בית/מהו גנרטור ולשם מה הוא נועד

מהו גנרטור ולשם מה הוא נועד

הגנרטור, או בשמו העברי – מחולל (כלומר מייצר מתח חשמלי), נדרש במצבים בהם אין כלל מקור אחר לאספקת החשמל ו/או כגיבוי במצבים בהם מתרחשת הפסקה באספקת החשמל ברשת. ניתן להבדיל בין שני סוגים עיקריים של גנרטורים – קיים גנרטור לזרם ישר וגנרטור לזרם חלופי. כמו כן קיימים גנרטורים המיועדים לניוד (כגון באתרי בניה או בעת לינה או אירוע בטבע) וגנרטורים קבועים ללא יכולת לניידם (כגון בבתי חולים, מפעלים ומוסדות ציבור שונים).

 

 

השימוש בגנרטור כאשר אין אספקת חשמל דרך הרשת, חיוני והכרחי לתפקודים שונים בעלי חשיבות כזו או אחרת, החל בהצלת חיים ובתהליכי ייצור בתעשייה וכלה בשימוש האישי של כל אחד מאתנו.

 

במה נבדלים הגנרטורים זה מזה

 

הגנרטור, לרב באמצעות סולר או בנזין, מייצר אנרגיה מכנית וממנה אנרגיה חשמלית בה אנו בעצם מעוניינים. הגנרטור מורכב ממערכות שונות וכן לוח פיקוד ובקרה ועל ידי כך נשמרת ומפוקחת פעולתו הסדירה. על מנת שניתן יהיה לבצע התאמה מלאה בין הגנרטור לתפקוד ולצורך הספציפי, מיוצרים כיום גנרטורים בעלי הספקים שונים, בעלי איכות שונה של הפקת מתח (לדוגמה עבור הזנת מכשור רגיש יותאם גנרטור אשר לא יותאם לשימוש השונה מהותית), בעלי אפשרות התנעה ידנית או אוטומטית, בעלי סוגים שונים של מערכות הגנה מפני חשמול, בעלי עוצמות רעש שונות, בעלי כמויות שונות של צריכת דלק ופליטת גזים.

 

היכן רוכשים או שוכרים גנרטור 

 

קיים מגוון רחב של גנרטורים בעלי אפיונים שונים. היות וקיימים צרכים ודרישות ספציפיים להם נדרש להתאים את הגנרטור הנכון והמדויק, יש להיעזר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון לשם כך. כמו כן סיוע זה אינו מסתכם רק בהתאמה אלא בשירות נרחב הכולל התקנה ואחזקה מקצועיים ויעילים.

 

זקוקים לגנרטור כמענה לצרכים שונים? מחפשים גנרטור איכותי של חברה מוכרת וידועה, כזה שיוכל לספק לכם מענה לטווח הארוך וללוות אתכם לאורך שנים? אם כן, ג.ר.י.ן גנרטורים, המציעה מבחר של פתרונות בתחום האנרגיה, לרבות גנרטורים ממגוון של סוגים שונים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל מוצרי ושירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון ומענה לכל שאלה, התקשרו ל – 03-6292988 או 04-9543535

 

2019-01-25T09:21:00+00:00