גנרטור תלת פאזי

חברת גרין גנרטורים בע"מ היא המובילה בישראל בתחומי המכירה, ההשכרה והשירות של גנרטורים. על לקוחותינו נמנים לקוחות מכל מגזרי המשק אשר נדרשים לפתרונות אנרגיה אמינים ומתקדמים, ביניהם חברות הפקת אירועים, קבלנים, מפעלי תעשייה, מוסדות, חברות הייטק, בתי מלון וקיבוצים. ברשותנו מלאי גדול ומובחר של גנרטורים למכירה ולהשכרה, לרבות גנרטור תלת פאזי, וכן מגוון מוצרים ייעודיים נוספים. שירותינו ניתנים בפריסה ארצית רחבה ומלווים במעטפת תמיכה מקיפה וייעודית לצרכי הלקוח, בין אם באופן שוטף או נקודתי.

גנרטורים וציוד משלים למכירה

חברתנו מייבאת לישראל ומפיצה גנרטורים המיוצרים על ידי החברות המובילות והידועות בתחום. בין היתר, ברשותנו גנרטורים עם מנועים של קמינס, פרקינס, וולבו ודויטש, ומחוללים של לירוי סומר וסטמפורד. בנוסף לכך, אנו מספקים ציוד משלים על פי דרישה, כמו חופות אלקטרוניות, מיכלי דלק, מטענים שונים ומערכות הפעלה המותאמות לצרכי הלקוח. בתוך כך, המומחים של גרין גנרטורים עומדים לרשות הלקוח בכל שלבי הרכישה, ומספקים אבחון וייעוץ בעת הצורך לאור היבטי צריכת חשמל, מכשור, תכנון, תנאי המקום וגורמים נוספים. יש לציין כי אנו עושים כל מאמץ על מנת להציע גנרטורים במחירים נוחים ואטרקטיביים, דבר המתבטא בהנחות של אלפי שקלים לפריט.

גנרטורים תלת פאזיים

לצד מגוון רחב של גנרטורים חד פאזיים, לקוחותינו יכולים לרכוש ולהשכיר גם גנרטור תלת פאזי המקנה פתרון הולם לצרכיהם.

לפרטים נוספים והזמנות

המעוניינים לקבל מידע נוסף אודות גנרטור תלת פאזי, חד פאזי וציוד נוסף שאנו משכירים ומוכרים, מוזמנים לפנות עוד היום לנציגי גרין גנרטורים
בטלפונים 04-9543535, 03-6292988, 054-5286242.