השכרת גנרטור קטן

גנרטורים מאפשרים לנו להביא מקור חשמל לכל נקודה ולתת מענה לכל צורך: מסיבה בטבע, תאורת חוץ, הפעלת מכונות מזון פשוטות והפעלת כלי עבודה בעבודות שטח. על היתרונות של השכרת גנרטור קטן, במאמר הבא.

גנרטור קטן לא שוקל הרבה. המשקל שלו נע בין 20 ל-50 קילוגרמים. זה אומנם לא מעט, אבל ממש משקל נוצה לעומת הגנרטורים הבינוניים והגדולים. בפועל זה אומר שאדם בודד יכול להרים את הגנרטור למרחק קטן ושני אנשים כבר יוכלו להרים אותו בקלות יחסית.

הספק החשמל של גנרטורים קטנים

מבחינת ההספק, הגנרטורים הקטנים מספקים עד 2500 וואט, כשההספק הנמוך ביותר הוא סביב ה-650 וואט. בפועל זה אומר הפעלת מערכים קטנים של חשמל. עליכם לבדוק על כל מוצר חשמלי שתרצו לחבר מה ההספק שהוא דורש. ההספק מסומן באות W (וולט).

אל תצפו שבאמצעות השכרת גנרטור קטן תקבלו מענה לאירוע רציני שאתם מתכננים להפיק. לרוב, הגנרטורים הקטנים לא מספיקים לבדם ליותר משני רמקולים, פנס ומחשב. מצד שני, אם אתם מחפשים להפעיל מערכת קטנה ומוגדרת, גנרטור קטן יהיה מושלם עבורכם.

למי מיועדים גנרטורים קטנים?

אם אתם מפעילים פעילויות לילדים: מתקנים מתנפחים, מכונת שערות סבתא, פופקורן או נקניקיות. אם אתם מפעילים ערבי שירה בציבור בהיקף קטן, אם אתם מתכננים מסיבה ללא יותר מ-100 אורחים, אם אתם קבלני עבודות שטח וצריכים להפעיל מקדחות ומכשירי חשמל בודדים.

לבעלי הצרכים הללו נמליץ על השכרת גנרטורים קטנים. המחיר של השכרת גנרטור קטן נע סביב 150 שקל ליממה והוא אינו כולל דלק או הובלה. בעניין ההובלה, נוח להשכיר גנרטור קטן מכיוון שהוא נכנס לכל תא מטען וקל להרים אותו לגובה הרכב, כך שאין בעיה לאסוף אותו עצמאית.

צריכת דלק, זמן עבודה ורעש

גנרטורים קטנים מגיעים עם מיכל דלק של לפחות 4 ליטרים ומספקים עבודה רצופה של לפחות חמש שעות עבודה על מיכל דלק מלא. לגבי הרעש, גנרטורים קטנים מצטיינים בדרך כלל בעבודה שקטה. הם מצוידים בכיסוי אקוסטי, לרוב מפלסטיק, שסופג את הרעש ומאפשר לכם להציב אותו קרוב למוצרי החשמל ולפעילות שתקיימו.