גנרטור מושתק

מה זה גנרטור מושתק?

גנרטור מושתק הוא גנרטור שסביבו נבנתה חופה אקוסטית שסופגת את הרעש שלו. לפיכך, החופה מאפשרת למקם אותו קרוב למקום האירוע, מבלי להפריע לאירוע. גנרטורים למכירה אשר הינם מושתקים מגיעים בכל הגדלים ובכל ההספקים.

פנים הגנרטור דומה בין גנרטור מושתק לגנרטור רועש. המנוע הוא אותו מנוע ומיכל הדלק באותו הנפח. אתם מקבלים את אותו כוח עבודה, את אותו הספק ואת אותה אמינות, רק עם תוספת ענקית- שקט בזמן הפעולה.

רעש של גנרטורים

גנרטור הוא מוצר רועש. המנוע שמסתובב מייצר הרבה רעש של טרטור בלתי פוסק כל עוד הוא עובד. גם בזמן מנוחה, כלומר כשאתם לא מחברים את הגנרטור למוצרי חשמל וכביכול לא דורשים ממנו חשמל, הוא עדיין פועל על מספר סיבובים עצום לדקה- בין 1500 ל-3000 סיבובים בכל מצב פעולה.

התוצאה, כאמור, היא רעש חזק ובלתי פוסק. הפתרון, עד לפיתוח של גנרטורים מושתקים, היה למקם את הגנרטור רחוק ולמתוח ממנו כבל מאריך. זה עדיין לא היה משקיט את אזור העבודה או את האירוע, וזה היה מצריך הליכה מרובה בכל פעם שצריך לתפעל את הגנרטור.

מי צריך גנרטור מושתק?

אם אתם מקיימים אירוע חברתי, אם אתם מפיקים מופע, אם יש לכם מסיבה וגם אם אתם צריכים חשמל לאזור עבודה בשטח, אתם זקוקים לגנרטור מושתק. גנרטור מושתק פועל כל-כך שקט, עד שיש דגמים שבהם לפי השמיעה כלל לא ניתן לומר אם הם פועלים או לא.

פשוט לא שומעים כלום. החופה סוגרת עליהם בהרמטיות ובולעת את כל הרעש. כך אפשר למקם אותם ממש בצמוד לאירוע. אין צורך בכבל מאריך ואין צורך ללכת רחוק בכדי לתפעל אותם באופן שוטף. גנרטורים מושתקים הם גם בדרך כלל ניידים, כך שאתם מקבלים גם שקט וגם גמישות רבה בהובלה שלהם ממקום למקום.

עלויות של גנרטור מושתק

עלות של גנרטור מושתק יקרה יותר ולכן לעיתים הפיתרון הפשוט והמהיר ביותר יהיה לחפש אחר השכרת גנרטורים. חשוב לזכור – משלמים כאן על איכות המוצר ועל איכות האירוע שתפיקו. אל תשכחו שגם לעובדים בשטח חשוב לעבוד בסביבה שקטה יחסית. רעש טרטור בלתי פוסק יכול לשגע כל אחד מאיתנו.