מחיר גנרטור

הקשתם במנועי החיפוש מחיר גנרטור? אתם וודאי ורצים לקבל מפרט מחירים על גנרטורים. ובכן, המאמר הזה נועד עבורכם. את המחירים תוכלו לקבל מהאתרים או בטלפון לבעל העסק, אך כאן נסביר לכם על פי מה נקבע המחיר שתתבקשו לשלם

למי שמחפש מחיר גנרטור

לא כולם מחפשים מחיר גנרטורים למכירה או להשכרה. אומנם זה שוק פעיל עם הרבה דרישה, אבל יש בו הן רוכשים של גנרטורים והן משכירים רבים: בעלי אולמות אירועים, קבלני עבודות שטח, מפיקי אירועים וקבלני בניין. הידעתם שכל בניין מעל תשע קומות מחויב בהתקנת מעלית ובגנרטור חירום?

קבוצת הלקוחות הללו מעוניינת לקבל מחיר גנרטור לקנייה. הם יצטרכו לקבל מהחברה שממנה יקנו את הגנרטור אחריות לתקופה כמה שיותר ארוכה ושירות תיקונים כמה שיותר מקיף. בנוסף, האלמנטים שנלקחים בחשבון הם הספק החשמל שנדרש, פרקי הזמן שבהם הגנרטור יהיה מופעל, מידת הרעש וסוג ההתקנה.

למי שרוצה לקנות גנרטור – נושאים לבדיקה

  • הספק החשמל שנדרש – מה אתם רוצים להפעיל עם הגנרטור?
  • פרקי הזמן – כמה זמן רצוף תעבדו עם הגנרטור ובאיזו תדירות?
  • מידת הרעש – האם אתם זקוקים לחופה אקוסטית שתבלום את הרעש?
  • למיקום ההתקנה תיתכן ותיהיה השפעה לגבי מחיר גנרטור. לפני הקנייה תשאלו את עצמכם: האם זה בתוך חדר אקוסטי שייבנה במיוחד או שכל שדרוש היא להוביל אותו אליכם?

למי שרוצה להשכיר גנרטור

נחזור לשוק הפעיל יותר. מחיר גנרטורים להשכרה נמדד על פי פרמטרים מעט שונים. שאלת ההספק נשארת בעינה, אך ככל הנראה אתם מחפשים גנרטור שיפעל רצוף לכל אורך ההשכרה. מידת הרעש וודאי חשובה לכם יותר, כיוון שאין לכם תשתית להשתיק אותו (חדר אקוסטי לדוגמא). בנוסף, סוג ההתקנה הוא לרוב מהסוג הפשוט, רק להוביל לכם את הגנרטור.

כאשר אנו בודקים לגבי מחיר גנרטור להשכרה, השוני במקרים אלו הינו שאתם ודאי תזדקקו לאיש מקצוע שילווה את הפעלת הגנרטור. במיוחד אם הוא גנרטור גדול עם הספק רב. כמו כן, יש את עניין הדלק. רוב החברות שמציעות גנרטורים להשכרה מציעות שירות של אספקת הדלק. וכמובן שלא נשכח את עלות ההובלה אליכם ומכם.

לסיכום, מחיר גנרטור תלוי בכמה פרמטרים והוא ישתנה לפי הצורך שלכם והמיקום שלכם. בכדי לקבל את המחיר המשתלם ביותר, תחשבו טוב מה הצורך המדויק שלכם. את המיקום, לרוב, אי אפשר לשנות.