גנרטור דיזל

סוג הגנרטור הנפוץ ביותר הוא גנרטור דיזל. כיום יש גנרטורים שפועלים על כוחות טבע שונים: רוח, מים ואש. רוח הם כל תחנות הרוח, מים הם סכרים למיניהם ואש הם גנרטורים עם מנוע. הם מופעלים כמו מנוע של רכב, על בעירת דלקים.

גנרטור דיזל- הגנרטור הנפוץ ביותר

הדלקים לגנרטורים הללו הם בנזין וסולר. גנרטור דיזל צורך סולר, כמו שרכב עם מנוע דיזל מתודלק בסולר. הסולר היה זול יותר מבנזין בצורה משמעותית, עד לפני שנה, כאשר הממשלה השוותה את המס של שני הדלקים.

היתרונות של גנרטור דיזל

יחד עם זאת, גנרטור דיזל עדיין מחזיק ביתרונות רבים על פני גנרטור בנזין. קודם כל, גנרטור דיזל צורך פחות דלק בשביל לתת את אותו הספק עבודה של גנרטור בנזין. אז אומנם הליטר דלק יעלה אותו הדבר, רק שבגנרטור דיזל תקבלו מכל ליטר דלק יותר עבודה.

שנית, גנרטור דיזל יותר בטיחותי. הסולר אינו דליק כמו הבנזין. תחשבו על זה כשתתכננו איפה אתם ממקמים את כמויות הדלק שתצטרכו להפעלת הגנרטור. בנזין נדלק מניצוץ קטן ויוצר פיצוץ ענק. סולר הרבה יותר יציב.

שלישית, גנרטור עם מנוע דיזל הוא גנרטור בעל מנוע חזק יותר. באופן גורף, גנרטורים עם מנוע דיזל חזקים יותר ממתחריהם. הם מספקים עבודה רציפה ללא הפסקות, קרטועים או נפילות מתח. לפיכך הם אמינים יותר.

מתי כדאי להזמין גנרטור דיזל?

בזכות האמינות, בכל פעם שאתם מחפשים אחר גנרטורים למכירה ושוקלים לרכוש גנרטור חדש או כשמדובר באירועים חד פעמיים והנכם זוכרים גם את האפשרות של השכרת גנרטורים השכיר גנרטור, תשקלו היטב את כדאיות הדיזל על פני המתחרים. אתם מקבלים אמינות גבוהה שתתבטא בלב שקט. האירוע יתקיים במלואו והעבודה בשטח לא תופסק באמצע.

יש גם גנרטורים על מנוע דיזל שהם מושתקים. כך אתם מקבלים את החוזק והאמינות של הדיזל מבלי להיפגע מהרעש המטריד. גנרטורים מושתקים עושים רעש של לא יותר ממזגן ביתי. לא תוכלו אפילו לומר לפי הרעש אם הגנרטור פועל או לא.

ולסיום, המחירים של גנרטורים עם מנוע דיזל זולים יותר ממתחריהם. יש יותר חברות בשוק שמייצרות גנרטורים עם מנוע דיזל, ובזכות המבחר יש טווח מחירים רחב יותר לבחור ממנו.