קניית גנרטור

רובנו מעדיפים לשכור, אבל יש הרבה אנשי מקצוע ואנשים פרטיים שיעדיפו את האפשרות של קניית גנרטור. מי אותם אנשים, איזה גנרטורים מומלץ להם לחפש, מה טווחי המחיר ומה תנאי האחריות ושירותי התיקון לאחר הרכישה, במאמר הבא.

קניית גנרטור לאנשי מקצוע

קניית גנרטור מומלצת לאנשי מקצוע שזקוקים לחשמל במקומות ללא חיבור מסודר, כגון: קבלני עבודות בשטח, מפיקים של אירועים בטבע, בעלי גני אירועים, מפעילים של מתקנים לילדים ועובדים עם מכונות מזון.

אנשים אלה, שמתפרנסים מעבודות באזורים לא מאוישים ולא שגרתיים, צריכים אספקת חשמל סדירה וחזקה. שימושי החשמל שלהם משתנים על פי היקף העבודה או כמות מוצרי החשמל שהם צריכים להפעיל. להם נמליץ על קניית גנרטור בינוני עד גדול, כך שהוא תמיד ייתן מענה לדרישות ועוד יישאר לו טווח בטיחות על מנת שלא ליצור עומס מתמשך ולגרום לשחיקתו.

קניית גנרטור לאנשים פרטיים

גנרטורים למכירה מומלצת גם לחובבנים: אנשים שאוהבים לצאת לטבע לקמפינג של כמה ימים, מארגני מסיבות טבע לחברים, מטיסי טיסנים ומתחרים בספורט אתגרי. לקבוצת האנשים הזו מומלץ לרכוש גנרטור קטן עד בינוני שיספיק בדיוק לצרכים שלהם, שנשארים בדרך כלל קבועים.

מי שמוצא את עצמו משתמש בגנרטור יותר משלוש פעמים בשנה, מומלץ לו לרכוש אחד. המחיר של שלוש-ארבע השכרות של גנרטור קטן שוות למחיר שלו בשוק. אם תרכשו גנרטור בינוני אומנם תצטרכו יותר שימושים שנתיים בשביל להצדיק את הרכישה, אך מצד שני גם תוכלו לחבר אליו יותר מוצרי חשמל ולקבל עבודה חזקה ואמינה יותר.

מה לבחון לפני רכישת גנרטור?

קודם כל, שימו לב ליצרן. למרות המחיר המפתה, מומלץ שלא לרכוש גנרטורים מתוצרת סין. הם ידועים באמינות נמוכה ואורך חיים קצר. יצרני הגנרטורים האירופאים והיפנים מומלצים בלב שלם.

שנית, בדקו מי נותן את האחריות, לכמה זמן היא ומה היא כוללת בתוכה. רוב החברות שמוכרות ומשכירות גנרטורים בארץ מספקות את האחריות בעצמן. לכן אפשר להתמקח עמן על התנאים ולקבל יותר בשביל אותו המחיר. לבסוף, שימו לב למידת הרעש של הגנרטור. שלא תקנו גנרטור רועש מידי שיפריע לאירוע שאתם מתכננים.