בית/גנרטור

גנרטור

גנרטור

מחפשים גנרטור חזק ואיכותי למכירה או להשכרה? הגעתם לאתר חברת ג.ר.י.ן גנרטורים, המובילה בתחום הגנרטורים בישראל אשר תספק לכם מעטפת של שירותים כולל מכירה, אחזקה והשכרה, ולרבות שירותי התקנה של תשתיות חשמל ואוטומציה. לרשותכם צי גנרטורים בעלי הספקים שונים למגוון מטרות האיכותיים והחדישים ביותר בתחום. מוזמנים לצור קשר עכשיו.

גנרטור לכל מטרה – ג.ר.י.ן גנרטורים

הצטרפו למשפחת הלקוחות שלנו המונה אלפי לקוחות חוזרים אשר נעזרים בשירותינו ומקבלים את המוצרים והשירותים הטובים ביותר בתעשייה. 

חברת ג.ר.י.ן גנרטורים מסווגת אצל רשם הקבלנים בענף החשמל והגנרטורים והינה מוסמכת לתו תקן ISO 9001/2008 כמו כן לחברה רישוי עבודה עם משרד הביטחון.

מכירה והשכרה של גנרטור מכל סוג – ג.ר.י.ן

אנו מוכרים את הגנרטורים המובילים בתחום של חברות הגנרטורים המובילות בעולם ומספקים הדרכה מלאה וליווי אישי של הלקוח מ-א’ עד ת’. החברה נותנת מענה לכל סוגי הגנרטורים הקיימים בשוק ומערכות הפיקוד הקשורות להם וכוללת צוות טכנאים מנוסה ומיומן שנותן מענה לכל בעיה בשטח. צרו קשר לקבל שירות בטלפון הרשום למטה או שלחו לנו הודעה במייל המצורף.

היכנסו לדף הבית באתר ומצאו את החברות וההספקים של גנרטורים אתם אנו עובדים. 

מוזמנים לקבל ייעוץ מקצועי ראשוני בטלפון ללא עלות והתאמה של סוג הגנרטור הרצוי לכם, בין אם נייד, נייח, לאירוע חד פעמי או להתקנה קבועה. צוות ג.ר.י.ן ישמח לרתום את הניסיון הרב שברשותו על מנת לספק לכם את המידע המקיף היותר בתחום על גנרטורים, ההבדלים בין הגנרטורים השונים, ולהתאים לכם את הציוד המתאים ביותר. החברה מספקת שירותי אחזקה לגנרטורים ונותנת לכם ראש שקט בכל הנוגע להפעלה, החלפה, תיקונים וכדומה. 

גלשו עוד באתר לקבלת מידע מקיף בתחום על גנרטורים מכל סוג, לקרוא מאמרים בתחום ולעבור במחלקות השונות באתר.

אנו מספקים גנרטורים מכל גודל וסוג למכירה או להשכרה, מוזמנים ליצור קשר לקבלת מענה טלפוני או להשאיר פרטים בדף יצירת הקשר באתר.

בנוסף חברת ג.ר.י.ן מתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים משלימים ומקיפים לתחום הגנרטורים והאוטומציה לגנרטורים. אנו עומדים בחזית התחום ומציעים את הבקרים הטובים ביותר למערכות הפיקוד והבקרה של הגנרטורים לרבות לוחות חשמל ומערות סנכרון מקצועיות.

נשמח לספק לכם ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות ולהתאים עבורכם את הגנרטורים המתקדמים ביותר בשוק לכל מטרה. 

עוד באתר: מידע על מתגי העברה אוטומטיים, יחידות סנכרון, יחידות בקרה אוטומטיות, ווסתי מתח, מטעני מצברים, יחידות מדידה, לוחות חיווי, מחוללים ועוד מידע טכני רב  לשימושכם. לקבלת הצעת מחיר, הזמנה ופרטים נוספים על דגמי הגנרטורים המבוקשים בשוק פנו אלינו עוד היום. צרו קשר עכשיו לקבלת שירות! טלפון צפון: 04-9543535
טלפון מרכז : 03-6292988
פקס: 04-9541199
רחוב הזית 68 ת.ד 197
מושב צרופה מייל

2019-10-27T12:35:57+00:00