איזה גנרטור מתאים לבית – גנרטור שקט לבית

רוצים לקנות גנרטור ביתי שקט? מחפשים גנרטור ביתי להפסקות חשמל? הגעתם למקום הנכון.

צוות המומחים של "גרין – החברה לגנרטורים" הכין עבורכם את המדריך למציאת הגנרטור המושלם, הכולל את כל מה שאתם חייבים לדעת על מכירת גנרטורים קטנים– מה היתרונות שלהם, מה המאפיינים של גנרטור ביתי וגם כמה עולה גנרטור לבית? כל התשובות ועוד, בשורות הבאות.

דברו איתנו

04-9543535phone
במיילpencil

גנרטור חשמלי– מחיר, עקרון פעולה ושימושים

מקור המילה גנרטור הוא מהשפה האנגלית ובתרגום לעברית משמעה "מחולל חשמל", ואכן תפקידם של הגנרטורים הוא ליצור חשמל יש מעין ולאפשר הפעלה של מכשירי חשמל ללא צורך בחיבור למערכת האנרגיה הראשית.

האב טיפוס הראשון של הגנרטור נוצר באזור שנת 1831 על ידי חוקר בריטי, אך יעילותו הייתה שולית ויכולת ייצור החשמל שלו הייתה מועטה במיוחד.

כיום ניתן למצוא גנרטור חשמלי בעל הספק עצום וכזה המסוגל לספק חשמל דיי הצורך אפילו להפעלת בניינים ומערכות שלמות.

גנרטור ביתי להפסקות חשמל: איך זה עובד?

עקרון הפעולה של הגנרטור הוא פשוט למדי, אך גאוני. המכשיר מורכב ממנוע בעירה פנימי קטן, אשר ממיר אנרגית חום לאנרגית תנועה ומניע דינמו חשמלי, תנועת הדינמו מפיקה מתח חשמלי הזורם דרך הגנרטור למכשירי החשמל המחוברים אליו.

על מנת להפעיל את הגנרטור יש צורך בדלק, מרבית הגנרטורים פועלים על בסיס בנזין או סולר, אך ניתן גם לעשות שימוש בדלק פרופאן הנחשב לבטיחותי יותר.

גנרטור ביתי שקט – כל היתרונות בגנרטור נייד ביצי: 

רבים נוטים לחשוב כי הגנרטור יעיל רק בזמן יציאה לטבע או הקמת מאהל קמפינג, אך החזקה ותפעול של גנרטור ביתי נושאים עימם עוד מספר יתרונות חיוניים, בעיקר כשמדובר בגנרטור שקט לבית:

  • גיבוי להפסקות חשמל – בזמן הפסקת חשמל או כל מקרה חירום אחר, יכול לשמש הגנרטור כמקור אספקת אנרגיה חלופי. ניתן לבחור בגנרטור אשר יוכל לספק לכם חשמל להפעלת כל מכשירי החשמל הרלוונטיים וגם כזה שיוכל להיכנס לעבודה באופן אוטומטי בעת הפסקת החשמל.
  • הפעלה של מערכות חיצוניות – לעיתים עולה הצורך להפעיל תאורה או כל גוף חשמלי אחר במקום שאינו מאפשר חיבור זמין לחשמל. גנרטור ביתי וקטן יוכל לספק לכם מענה מהיר וזמין לצורך שכזה.
  • חשמל בכל מקום ובכל זמן – היתרון המובהק ביותר של הגנרטור הוא היכולת לקבל זרם חשמלי בכל מקום ובכל זמן, ללא תלול בחיבור חשמלי זמין או ברשת החשמל הארצית.

גנרטור קטן– מחיר, גודל, והפעלה חסכונית

בטרם תלכו לרכוש גנרטור ביתי חדש או גנרטור תלת פאזי יד 2, חשוב להבין מהם המאפיינים אותם נרצה לחפש בגנרטור המיועד שלנו:

  • שקט – כיום ניתן למצוא מגוון רחב של גנרטורים המאפשרים הפעלה שקטה ביותר. אלו הם גנרטורים המגיעים עם חיפוי ייעודי הממנן את רעש המנוע ומאפשר לכם הפעלה ביתית נעימה יותר.
  • גודל –מבחינת הגודל רצוי שהגנרטור יהיה קטן מידות ונוח לאחסון. גנרטור קטן הוא פשוט יותר לשינוע וניתן לאחסן אותו בקלות בזמן שאינו בשימוש.
  • נוחות תפעול – כיום מרבית הגנרטורים הם ידידותיים ונוחים לתפעול, אך בכל זאת כדאי להקפיד על כך. חפשו אחר גנרטור איכותי וקל לתפעול ושאינו מצריך ידע או מיומנויות נוספות לצורך הפעלה ותחזוקה שלו.
  • חסכוני – מאפיין נוסף אותו נרצה לראות בגנרטור שלנו הוא הפעלה חסכונית ככל הניתן. גנרטור חסכוני יאפשר לכם הפעלה ארוכה ויעילה יותר.

מחיר גנרטור קטן

מחירם של הגנרטורים הוא דינאמי ותלוי בשכלול של כמה משתנים; איכות הייצור, כמה וואט הוא מספק, החברה המייצרת והספק ממנו תרכשו את המכשיר.

באופן כללי מחירו של גנרטור קטן ומושתק עשוי לנוע בין 5,000 שקלים ועד לכ-15,000 שקלים לדגמים מתקדמים יותר.

לצד האפשרות לרכישת גנרטור, ישנן אופציות נוספות של השכרת גנרטור תלת פאזי ואפילו קניה של גנרטור דיזל למכירה יד 2.

גרין – יד 2 גנרטורים ניידים ועוד

מחפשים גנרטור תלת פאזי מושתק במחיר אטרקטיבי? צרו איתנו קשר! החברה שלנו נוסדה בשנת 2005 על ידי ירדן גרסטל במטרה להציע פתרונות בתחום האנרגיה, באיכות גבוהה ותוך שמירה על רמת מחירים אטרקטיבית. אנו מציעים מגוון רחב של גנרטורים חדשים לקניה, גנרטורים יד 2 ושירות השכרה של גנרטורים. הכל ברמה הגבוה ביותר ותוך מתן שירות מקצועי ואדיב ללא פשרות.

ליצירת קשר, קבלת פרטים נוספים על גנרטור ביתי להפסקות חשמל ושיחה עם צוות המומחים שלנו – חייגו:04-9543535.