בית/בבית או בעסק – גנרטור דיזל

בבית או בעסק – גנרטור דיזל

השימוש בדיזל מוכר לנו בדרך כלל מרכבים, שהם בדרך כלל רכבי עבודה או רכבים גדולים ומאסיביים. הדיזל הוא דלק מיוחד ויקר יותר במעט מדלק הבנזין הרגיל, אך הוא גם חסכוני יותר לטווח הארוך. למרות השימוש הברור לרכבים, הדיזל משמש לעוד הרבה מאוד אלמנטים ביתיים, כמו מכסחות דשא, טרקטורונים וכמובן גנרטורים, שבהם נעזרים גם בשטח, לצורך פרויקטים שונים.

מבין כל השימושים שלו, הגנרטור מהווה מקור מתאים לכוח בעיקר במצבי חירום. בתים פרטיים רבים ובתי עסק מחזיקים ברשותם גנרטורים שעובדים על דיזל לשם גיבוי במקרה שהחשמל יכבה. הפסקת חשמל היא לא נעימה ובעולם המודרני, שתלוי חשמל ואינטרנט, אנו מוצאים עצמנו, במצבים כאלה, חסרי אונים. זה לא נעים בבית, וזה פשוט גורם להפסדים כאשר מדובר בעסק.

כדי שהגנרטורים יהיו פרקטיים, צריך לפחות כמה ליטרים של דיזל על מנת שיהיה ניתן להפעיל אותם בהתראה של רגע. תחזוקתו השוטפת של גנרטורים דיזל היא אינה זולה במיוחד, כאשר קנייה של המכשיר היא די יקרה וגם הדיזל אינו זול, אך חשוב לזכור שברוב הזמן הוא אינו פועל ולמעשה לא מייצר הוצאות.

תעריף ועלויות

דיזל גנרטורים הוא דיזל רגיל לכל דבר, אין צורך לבצע התאמות מהדיזל אתו אנחנו ממלאים את הדלק ואפשר לרכוש אותו בכל תחנת דלק רגילה. התעריף של דיזל גנרטור נחשב לגבוה יותר מבנזין רגיל, למרות שבמרבית אירופה המחיר של הדיזל נמוך יותר. עלות של ליטר דיזל היא בדרך כלל כ-8 שקלים.

גנרטור דיזל לגיבוי הוא חשוב מאוד וכל אדם פרטי שיכול להרשות לעצמו מבחינת תקציב ומיקום, חייב לרכוש אחד על מנת להיות בטוח שהפסקת חשמל לא תשבית לו את הבית. מבחינת עסקים, אין ספק שגנרטור הוא בגדר חובה, כי בהרבה מקרים הפסקת חשמל פירושה גם הפסד כספי ולכן, גנרטור יכול לעזור מאוד בנושא הזה.

זקוקים לגנרטור ומתלבטים האם גנרטור דיזל הוא הפתרון הנכון עבורכם? חברת ג.ר.י.ן גנרטורים, הפועלת בתחום למעלה מעשור ומציעה מגוון רחב של גנרטורים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים, צרו קשר בטלפון 03-6292988

2018-05-18T02:51:24+00:00